Sieć sprzedaży

Sieć sprzedaży

Znajdź przedstawiciela VisBud:

Przedstawiciel handlowy
Punkt sprzedaży
Przedstawiciel handlowy i punkt sprzedaży

Lista przedstawicieli

Kornel Leszkowicz
Przedstawiciel Regionalny

tel.kom.: 690 530 439
k.leszkowicz@visbud-projekt.pl
Gdańsk

Tomasz Woźniak
Przedstawiciel Regionalny

tel.kom.: 533-298-214
t.wozniak@visbud-projekt.pl
ul.Al.Spółdzielczości Pracy 82B
20-147 Lublin

Dariusz Ortman
Przedstawiciel Regionalny

tel. 604-317-930
d.ortman@visbud-projekt.pl
Punkt sprzedaży:
WEGA S.C. ul.Kępska 1 A, 46-020 Opole

Robert Sołtys
Przedstawiciel Regionalny

tel.kom.: 606-900-346
r.soltys@visbud-projekt.pl
magazyn Tarnów
33-100, ul. Elektryczna 2
tel. 14/629 50 81

Olsztyn
Punkt sprzedaży

10-449 Olsztyn
ul.Piłsudskiego 77
tel. kom. +48 503 804 410
b.tyc@visbud-projekt.pl

Częstochowa
Punkt sprzedaży

42-200 Częstochowa
ul. Dobrzyńska 156
tel. kom. +48 723 969 489
m.pawlik@visbud-projekt.pl

Knurów
Punkt sprzedaży

44-190 Knurów
ul. Bolesława Prusa 13 ( COMPLEX )
tel. kom. +48 605 957 279
n.mrozek@visbud-projekt.pl

Białystok
Punkt sprzedaży

15-103 Białystok
ul.I Armii Wojska Polskiego 6
tel. +48 85 662 35 24
tel. kom. +48 604 469 797
w.kolodko@visbud-projekt.pl

Warszawa
Punkt sprzedaży

Biuro: ul. Staniewicka 14/317 ( III piętro)
Magazyn: ul. Staniewicka 5, Loxx Sp. z o.o.
tel. +48 22 676 86 34
tel. kom. +48 601 302 228
m.pilimon@visbud-projekt.pl

Kraków
Punkt sprzedaży

32-080 Brzezie
ul. Szlachecka 191
tel. +48 12 631 12 99
krakow@visbud-projekt.pl

Wrocław
Punkt sprzedaży

51-502 Wrocław
ul. Swojczycka 82
Biuro: tel. +48 71 344 04 34
Magazyn: tel. +48 71 348 00 50
info@visbud-projekt.pl

Łukasz Budych
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 697 480 050
l.budych@visbud-projekt.pl
Wrocław

Teresa i Mirosław Pawlik
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 723 969 489
m.pawlik@visbud-projekt.pl
Częstochowa

Dawid Ruda
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 882 906 350
d.ruda@visbud-projekt.pl
specjalizacja:
Posadzki Przemysłowe

Andrzej Sandurski
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 538 209 083
a.sandurski@visbud-projekt.pl
Dolny Śląsk

Mirosław Markowiak
Przedstawiciel handlowy

tel. +48 509 183 860
m.markowiak@visbud-projekt.pl
Gdynia

Mariusz Więcław
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 370 405
m.wieclaw@visbud-projekt.pl 
Wrocław

Maciej Krzemień
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 510 233 636
m.krzemien@visbud-projekt.pl
Knurów

Andrzej Arkuszewski
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 664 916 868 
a.arkuszewski@visbud-projekt.pl
Kęty

Bogdan Łabuz
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48  726 177 991
b.labuz@visbud-projekt.pl

Robert Tylek
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 604 478 202
r.tylek@visbud-projekt.pl 
Kraków

Bartosz Tyc
Przedstawiciel handlowy

10-449 Olsztyn
ul.Piłsudskiego 77
tel. kom. +48 503 804 410
b.tyc@visbud-projekt.pl

Włodzimierz Kołodko
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 604 469 797
w.kolodko@visbud-projekt.pl
Białystok

Kamil Mokicki
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 793 777 662
k.mokicki@visbud-projekt.pl
Warszawa

Marek Pilimon
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 601 302 228
m.pilimon@visbud-projekt.pl
Warszawa