fbpx Aktualności Najważniejsze wydarzenia | VisBud Projekt

Aktualności Najważniejsze wydarzenia

Aktualności Najważniejsze wydarzenia

Izolacja przeciwwilgociowa tarasów i balkonów
18.06.2018

Tarasy nadziemne, balkony i loggie to newralgiczne części elewacji budynków wielokondygnacyjnych. Są podatne na wpływ niszczących czynników: środowiska atmosferycznego (woda, wilgoć, promieniowanie UV ), termicznych, czynników mechanicznych, chemicznych, biologicznych i środowiskowych. To właśnie wilgoć i obecność mostków cieplnych jest przyczyną korozji płyt balkonowych i przemarzania stropów pod tarasami.

Katalog Systemy ochrony budowli - aby pobrac katalog wybierz LINK
24.02.2017

Jakość od piwnicy aż po dach

06.11.2014

MONOLITH BH 54Z jest fabrycznie mieszaną, gotową do użycia suchą zaprawą, zawierającą wyselekcjonowane,naturalne twarde kruszywa, korund, węglik krzemu, cement portlandzki i środki dyspergujące. Dzięki specjalnie dobranym składnikom cechuje się łatwością wcierania, w konsekwencji otrzymuje się gładkie zamknięcie obrabianej powierzchni. Do wykonywania twardych, mineralnych, zacieranych powierzchniowo posadzek w budownictwie przemysłowym i ogólnym. MONOLITH BH 54Z stosowany jest na posadzkach narażonych na duże obciążenia mechaniczne, np. hale ma gazynowe, fabryczne, warsztaty, powierzchnie wysta w, ciągi komunikacyjne, parkingi wielopoziomowe itp.

Architektura Krajobrazu (GaLaBau)
06.11.2014

Program hahne GaLaBau oddaje do Państwa dyspozycji trzy produkty i ich kombinacje do zastosowań w obszarze fugowania i spajania.

06.11.2014

Nasi eksperci przedstawią zestaw warstw gruntujących, powłoki uszczelniające mineralne i na bazie żywic poliuretanowych oraz zademonstrują możliwości niezawodnego i kreatywnego kształtowania najwyższej jakości powierzchni dekoracyjnych . Szczegóły w zakładce SZKOLENIA

06.11.2014

HADALAN® MBH 12E jest wielofunkcyjną żywicą epoksydową. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do prawie wszystkich suchych i czystych podłoży. Materiał wyróżnia się bardzo dobrą odpornością na wodę, roztwory soli, oleje, tłuszcze i wiele innych chemikaliów oraz wytrzymałością na obciążenia mechaniczne. Żywica HADALAN® MBH 12E może być stosowana z dodatkami (wypełniaczami) lub w czystej postaci. Ponieważ jest niskoemisyjna i wykazuje tylko niewielką skłonność do żółknięcia, możliwe jest jej stosowanie we wnętrzach i na zewnątrz.