fbpx HADALAN® MST 89M | VisBud Projekt

HADALAN® MST 89M

HADALAN® MST 89M

HADALAN® MST 89M

Kruszywo marmurowe do dekoracyjnego kształtowania powierzchni

HADALAN® MST 89M są odpornymi na działanie światła i wytrzymałymi na ścieranie frakcjami kamienia do wykonywania wysokiej jakości wykładzin podłogowych i posadzek. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni kamieni ich krawędzie i brzegi są załamane, co znacznie ułatwia ich stosowanie.

• Odporne na działanie światła

• Zachowują niezmienność kolorów

• Wytrzymałe na ścieranie

• Odporne na działanie czynników atmosferycznych

• Naturalne barwy

Dane techniczne
Opakowanie worek polietylenowy
Pojemnik 25 kg
Forma dostawy 42 poj. na palecie
Ziarnistość 2 - 4 mm
Ziarnistość 4 - 8 mm
Kolory szary, zielony, różowy, biały, czarny, brązowo-szary, jasnoszary,terakota, beżowy,jasnobeżowy, bordowy,czerwono-brązowy, brązowo-kremowy, antracyt
Składowanie w suchym miejscu, 12 miesięcy
Zużycie
Ziarnistość 2 - 4 mm
przy grubości warstwy 8 mm ok. 12 kg/m2
Ziarnistość 4 - 8 mm
przy grubości warstwy 12 mm ok. 25 kg/m²

Przygotowanie podłoża

Podłoże musi być nośne, powierzchniowo suche i wolne od brudu, pyłu, pozostałości środków czyszczących lub innych substancji utrudniających przyleganie. Przy dużych zmianach temperatury, w powiązaniu ze zwiększoną wilgotnością powietrza, istnieje niebezpieczeństwo tworzenia się skroplin na powierzchni podłoża. Przed rozpoczęciem nakładania powłoki ta warstwa wilgoci musi być usunięta.

Wykonanie

1. W zależności od zastosowania HADALAN® MST 89M miesza się z 3,5 - 7 % spoiwa. W razie potrzeby wykonać wcześniej próbę.

2. Wymieszaną masę szpachlową równomiernie rozprowadza się po przygotowanej powierzchni i jednorodnie zaciąga oraz zagęszcza za pomocą pacy stalowej gładkiej.

3. Narzędzia czyścić preparatem HADALAN® EPV 38L bezpośrednio po ich użyciu.

4. Bliższe informacje znajdują się w aktualnych kartach technicznych lub w instrukcji roboczej „Renowacja, wykonywanie powłok i dekoracyjnych wykładzin za pomocą płynnych tworzyw sztucznych HADALAN® PUR”

Materiały dostępne po zalogowaniu

    Brak dostępnych plików